RSS
Close

Wilczynsky Studio - centrum auto detailingu Wrocław

Od wielu lat nasza firma zajmuje się usługami autodetailingów zarówno dla samochodów, jak również motocykli. Odpowiedni wygląd samochodu jest bardzo ważny zarówno dla nas, jak i ich użytkowników. Przez wiele lat naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z bardzo wieloma klientami i mieliśmy okazję wykonać bardzo wiele usług.

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.1

Tym, co nas charakteryzuje nasza firma to możliwość wykonania multibrandingu bezbarwnych folii ochronnych PPF. Zakres realizowanych przez nas usług znajduje się oklejanie pojazdów, dbanie o powłoki lakiernicze, detailing wnętrz czy też pranie tapicerek samochodowych. Cen świadczonych przez nas usług są bardzo atrakcyjne i dlatego też zdecydowanie się na świadczone przez nas usługi to doskonały pomysł dla każdego.

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.2

Dzięki szeregowi świadczonych przez nas usług jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z naszą firmą, będzie w pełni zachwycony. Dodatkową zaletą naszej firmy jest to, że cały czas się rozwijam i inwestujemy w stosowanie najlepszych środków chemicznych.

Wilczynsky Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952095058
Regon
365477452
Adres

ul. Rakowa 48-50
51-421 Wrocław

  • Wilczynsky Studio – centrum auto detailingu Wrocław
  • Wilczynsky Studio – centrum auto detailingu Wrocław