RSS
Close

Sklep Sarmata - ładowarka do samochodów elektrycznych

ładowarka do samochodów elektrycznych

Sarmata to internetowy sklep, który w sprzedaży oferuje przede wszystkim urządzenia grzewcze. Szeroki zakres produktów dedykowany jest zarówno dla firm, jak i klienta prywatnego. W ofercie sklepu znajdują się promienniki podczerwieni, grzejniki elektryczne, ładowarki do samochodów elektrycznych i wiele innych. Zastosowane w produktach grzewczych technologie pozwalają na zmaksymalizowanie ciepłego powietrza.

Firma oferuje produkty dopasowane do wszystkich pomieszczeń, jak salon, kuchnia, łazienka, pralnia czy piwnica. Na stronie istnieje możliwość stworzenia konta, przez które można dokonać zakupu, podejrzeć swoje zamówienia czy też otrzymać dodatkowe rabaty.

Sklep współpracuje z producentami systemów grzewczych - WARMTEC oraz MO-EL. Na stronie znajduje się również sekcja "dobór grzejników - jaka moc grzejnika?", z której można się dowiedzieć jaki produkt sprawdzi się najlepiej na danym metrażu w pomieszczeniu. Sarmata oferuje też wygodną wyszukiwarkę, dzięki której istnieje możliwość odszukania konkretnego produktu po jego nazwie.

Sklep Sarmata

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6161473965
Regon
360007888
Adres

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

  • Sklep Sarmata – ładowarka do samochodów elektrycznych