RSS
Close

EKG wysiłkowe dla motocyklistów - poradnia Dla Serca Wrocław

ekg wysiłkowe

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca prowadzona jest przez doktor Katarzynę Zabrocką - Łabaziewicz. Pani Katarzyna jest wykwalifikowanym kardiologiem posiadającym wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy na oddziale kardiologicznym a także w poradni o tej samej specjalizacji. Obecnie prowadzi własną kardiologiczną praktykę.

Mimo, że choroby te są najczęściej kojarzone z osobami starszymi to coraz więcej przedstawicieli młodego pokolenia również potrzebuje pomocy w tym zakresie. Pani doktor w swoim gabinecie dostosowuje metody profilaktyki jak i leczenia schorzeń serca oraz układu krążenia do wieku pacjentów. Systematycznie wykonywane badania kardiologiczne są bowiem w stanie zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Pani Katarzyna Zabrocka - Łabaziewicz chętnie pomoże pacjentom w zakresie konsultacji, diagnostyki a także leczenia problemów z sercem. W gabinecie możliwe jest również wykonanie badań profilaktycznych a także bardziej zaawansowanych praktyk takich jak: EKG wysiłkowe i Holtera czy też USG Dopplera.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6131421573
Regon
022203944
Adres

ul. Kamieńskiego 225/1U
51-124 Wrocław

  • EKG wysiłkowe dla motocyklistów – poradnia Dla Serca Wrocław