RSS
Close

AutoGTA - złomowanie aut Wrocław

złomowanie aut WrocławAuto GTA jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się skupem aut. Działalność prowadzona jest na terenie Wrocławia i okolic. Skupowane są auta nowe oraz starsze, różne modele. Warto dodać, że skup aut dotyczy pojazdów sprawnych oraz uszkodzonych, a także do złomowania, kasacji czy demontażu.

Jeżeli klientowi zależy na szybkiej sprzedaży, nie chce naprawiać uszkodzonego auta i szybko potrzebuje gotówki to współpraca z firmą Auto GTA jest właśnie dla niego. Należy dodać, że skupowane są auta osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Warto skontaktować się z firmą i jeszcze dziś uzyskać wycenę. Skupowane auta są z terenu Wrocławia oraz okolic.

To co wyróżnia Auto GTA to ekspresowa płatność w formie gotówki lub przelewem, bezpłatny dojazd na wycenę auta, darmowa wycena oraz otrzymanie wstępnej propozycji odkupu, a także minimum formalności, by nie tracić czasu na uzupełnianie zbędnej dokumentacji. Proces skupu auta i jest bardzo łatwy, przejrzysty oraz szybki.

AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8951876724
Regon
020742967
Adres

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

  • AutoGTA – złomowanie aut Wrocław