RSS
Close

Auto-Master - warsztat lakierniczo-blacharski we Wrocławiu

Blacharz WrocławBraliście udział w wypadku drogowym, który niekoniecznie był spowodowany z Waszej winy? Wasz pojazd mechaniczny został uszkodzony? Niczym się nie martwcie, ponieważ dzięki nam Wasz samochód na nowo będzie nadawał się do użytku. Zapraszamy do Auto-Master. Oto serwis samochodowy, który prowadzony jest przez blacharza z 40 letnim doświadczeniem.

Bazujemy na najnowocześniejszej technice, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z wieloma problemami. Wśród naszych klientów cieszymy się dobrą opinią, więc tym bardziej musicie poznać nasz warsztat blacharsko-lakierniczy. Bazujemy m.in. na własnej mieszalni lakierów, jak również podczas codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesną bezpyłową kabino – suszarkę.

Dzięki temu podczas suszenia lakieru jesteśmy w stanie zapewnić optymalną temperaturę. Jeżeli macie do nas dodatkowe pytania, to śmiało dzwońcie do nas, a my wyjaśnimy wszelkiego rodzaju niejasności. Zaufajcie ludziom, którzy mieli okazję pracować już przy najróżniejszych samochodach.

Auto-Master

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8940026086
Regon
930263923
Adres

ul. Niedźwiedzia 11
54-232 Wrocław

  • Auto-Master – warsztat lakierniczo-blacharski we Wrocławiu