RSS
Close
ozonowanie samochodu

Ozonowanie sposobem na odświeżenie samochodu

Wnętrza samochodów bardzo się brudzą i to z różnych powodów. Nie chodzi jedynie o sam fakt ich użytkowania, ale także o to, że tapicerka lubi zbierać plamy, a również wsiąkają w nią nieprzyjemne zapachy. Nie da się tego wszystkiego tak prosto doczyścić, trzeba by mieć dobry sprzęt oraz agresywną chemię. O wiele lepiej jest zdecydować się więc na usługę profesjonalną, czyli ozonowanie tapicerki, czego podejmują się coraz prężniej działające firmy.

Cała usługa jest dosyć szybka, a dodatkowo bezpieczna, wykorzystywany jest bowiem tylko tak zwany trójatomowy tlen, który generowany jest przez specjalną aparaturę. Po całej procedurze wystarczy wywietrzyć i potem można już bezpiecznie wsiadać do samochodu. Proces ten rewelacyjnie usuwa zapachy, z czym ludzie mają największy problem.

Chodzi tu na przykład o zapachy pozostawionego jedzenia, przewożonych w kabinie pojazdu zwierząt domowych, a co najgorsza, także bardzo agresywne oraz gryzące zapachy dymu tytoniowego. Jest to więc sposób jak małym kosztem oraz stosunkowo niewielkimi pieniędzmi spowodować, że wnętrze samochodu będzie praktycznie jak nowe, a przyjemność z jazdy, czy to samotnie, czy też całą rodziną, zdecydowanie wzrośnie.